+38 (050) 608-66-64 пн. - пт 10:00 - 18:00

СТУДІЯ ЖІНОЧОГО ЛІДЕРСТВА

Жінки стикаються з різноманітними проблемами на шляху до керівних посад. Упереджене ставлення призводить до того, що жінкам, які володіють необхідними навичками, мають достатній досвід та кваліфікації, потрібно докладати більше зусиль, аби зайняти топові позиції порівняно з чоловіками.

Діяльність Студії направлена на підтримку жінок-лідерок з різних сфер (лідерок у громадах, охороні здоров’я, політиці, освіті, бізнесі), надання їм інструментів для підвищення ефективності їхньої діяльності, реалізації творчих задумів, розвіювання стереотипного уявлення про зв’язок ефективного лідерства і маскулинності.

Розвиток лідерського потенціалу українського жіноцтва – запорука зростання добробуту українських родин та успішного розвитку українського суспільства.

Тренінгові сесії для жінок-лідерок з різних сфер

Студія організовує дві тренінгові сесії загальною тривалістю 30 годин для 5 груп з 20 жінок-лідерок з метою підвищення компетентності жінок-лідерок, гуртування та консолідації зусиль активних жінок Харкова, підтримки обміну інформацією та практичними навичками серед жінок-лідерок, розширення їхніх можливостей та залучення їх до процесів прийняття рішень

Одна з двох тренінгових сесій для кожної з груп проводиться за межами міста. Зміна повсякденного оточення сприяє кращій інтеграції учасниць у процес навчання, розбудові міжперсональних відносин, налагодженню подальшої співпраці та підтримки.

Тренінгова програма базується на «Центрованому лідерстві»:

  • пошук сенсу, пошук власних сильних сторін і використання їх для тих цілей, що мотивують;
  • позитивний фреймінг, або використання конструктивних способів для огляду власного світу і сприйняття навіть важких ситуацій як потенційних можливостей;
  • з’єднання, або конструювання відчуття спільноти і приналежності; пошук можливостей, що маскуються за ризиками;
  • енержайзінг, наповнення енергією, або практика підтримки рівня енергії на довгому шляху лідерства.

Тренінги розширять можливості жінок обіймати лідерські позиції та брати участь у процесах прийняття рішень у соціальній і політичній сфері в Харківському регіоні.

Експерти громадської організації «Агенція змін «Перспектива» залучені у якості тренерів. Агенція змін

«Перспектива» з 1999 року тренує різні категорії жінок з метою підтримки їх в умовах перетворень в Україні, забезпечення їх можливостями для персонального розвитку, самореалізації. Кваліфіковані тренери з лідерства, менеджменту, організаційного розвитку мають значний досвід розвитку потенціалу жінок. Для проведення тренінгів буде запрошено іноземних експертів.

Найбільш активні учасниці Студії будуть запрошені до участі в навчальному візиті до Швеції з метою ознайомлення зі шведським стилем лідерства.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

+38 (057) 755 12 03
+38 (097) 174 84 35

info@perspectivesua.org
ngo.perspectives@gmail.com

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.