#Татусь_на_карантині

Татусь_на_карантині

Чоловіки, які багато працюють, часто стикаються із кризою татівства: дитина звикає проводити більше часу з мамою, тому батько може відчувати порівняно слабший емоційний зв’язок із малечею. Але карантин дав чудову можливість для татусів заповнити «білі плями». 

Знайти спільні інтереси із власною дитиною, дізнатися більше про її смаки та захоплення, розділити хобі свого сина чи доньки, навчити малечу новому, допомогти із навчанням або життєвою порадою – скільки можливостей для зближення з‘явилось у татусів на карантині! 

У рамках інформаційної кампанії #Справжній_чоловік на соціальних сторінках Центру гендерної культури у фейсбуці та інстаграмі був запропонований конкурс для татів. Основним завданням конкурсу було розміщення учасниками на своїх сторінках світлин про проведення часу на карантині з дітьми із додаванням хештегів #Татусь_на_карантині й #Cправжній_чоловік. 

2 грудня за допомогою сервісу рандомайзеру було визначено трьох переможців, які отримали у подарунок стильні флешки, а всі інші учасники – стильні фартухи. 

Діяльність виконується в межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом