Тренінг з моніторингу та оцінки для представниць жіночих організацій

Тренінг з моніторингу та оцінки для представниць жіночих організацій
Тренінг з моніторингу та оцінки для представниць жіночих організацій

13-14 січня 2022 року для представниць жіночих правозахисних організацій Східного кластеру експертками Центру гендерної культури був проведений тренінг «Моніторинг і оцінка в громадській організації». Основною метою тренінгу стало ознайомлення з загальними поняттями та інструментами МІО, а також вироблення практичних вмінь по плануванню системи МІО та використанню отриманих знань.

Під час сесій також було розглянуто такі теми, як компоненти МІО, показники ефективності діяльності, методи збору інформацій, формування системи МІО в організаціях, методологія аналізу успіхів і проблем.

В результаті дводенного навчання учасниці засвоїли важливі аспекти впровадження системи моніторингу та оцінки поточної діяльності, а також під час фідбеку зазначили наступне: «Тепер я знаю, як потрібно допрацювати Стратегічний план нашої організації», «Найближчим часом ми плануємо розробляти Стратегічний план організації і я знаю, як формулювати цілі та показники їх досягнення», «Після повернення додому ми проведемо зустріч команди і поділимося отриманими знаннями, щоб всі членкині були залучені до процесу МіО».

________________________

Захід проходив в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Pact Ukraine Ukraine за підтримки Міністерства закордонних справ Канади та Embassy of Canada to Ukraine.