+38 (050) 608-66-64 пн. - пт 10:00 - 18:00

Тренінговий центр

Тренінговий центр є структурним підрозділом Центру гендерної культури, як платформи для розширення можливостей для молоді та жінок. Це комунікативний майданчик, направлений на забезпечення системної роботи в сфері неформальної гендерної освіти, в основі якої лежить ідея Lifelong Learning – освіта протягом усього життя.

Lifelong Learning, як цілісна система розвитку прогресивної людини, навчання та зростання, отримання нових знань, компетенцій та навичок, оволодіння новітніми технологіями та інноваціями сучасного суспільства знайшла своє відображення в тренінгових програмах та інтерактивних заходах таких як Гендеротека, Форум-театр, Діалоги рівності, ігротеки, творчі майстер-класи та тематичні воркшопи. До проведення яких будуть залучатися тренерських склад Центру гендерної культури та залучені тренери та тренерки, цікаві спікери та спікерки.

Тренінговий центр є:

  • методично-навчальною базою для опрацювання та узагальнення найкращих навчальних програм, підвищення рівня професійних знань серед людей, що займаються поширенням ідей гендерної рівності, підготовки, супроводу та супервійзій тренерського та експертного складу, радників та радниць з гендерних питань, які в подальшому будуть поширювати отримані знання серед молоді в своїх громадах, розвивати гендерно чутливий простір.
  • осередком волонтерської діяльності, як системи розвитку лідерських якостей, розвитку громадського активізму в молодих людях та жінках, надання можливостей для самореалізації, залученості до формування гендерночутливого суспільства. Система складається з отримання необхідних знань та навичок за допомогою неформальної освіти, опробування отриманих знань на практиці, отримання досвіду застосування знань, мотивації до генерування власних ідей та проектів.
  • генератором та інкубатором міні-проектів, спрямованих на формування гендерної рівності та культури на сході України. Усі учасники та учасниці навчальних та волонтерських програм залучаються до зміни українського суспільства за допомогою активних дій – через розробку та реалізацію власних ідей та проектів.

Тренінговий центр здійснює свою діяльність на базі Центру гендерної культури стаціонарно та віддалено на площадках партнерських організацій та навчальних закладів на безоплатній основі в рамках проекту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» та на умовах партнерства на платних засадах за напрямками не передбаченими проектом.

Надає індивідуальні та групові консультації стосовно питань гендерної рівності, волонтерства та проектного менеджменту. При тренінговому центрі працює дитяча кімната.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.