У Центрі гендерної культури стартує програма психологічної підтримки жіноцтва під час війни

Понад місяць наша країна живе у нових реаліях. Війна торкнулася всіх без виключення. Війна зруйнувала звичний устрій життя: дім, робота, навчання, спілкування. Емоційна напруга настільки велика, що зберігати спокій вкрай важко. Люди переживають почуття провини, стрес, депресію тощо. Без турботи про себе та фахової допомоги такий стан негативно впливає на фізичне та психічне здоров’я. 

Зараз турбуватися про власні ресурси необхідно всім без виключення та у будь яких умовах. 

Центр гендерної культури розпочинає цикл ресурсних онлайн-зустрічей для жіноцтва. Формат роботи – групи взаємопідтримки, які проводитимуть експертки у галузі психології та психотерапії. 

Планується робота наступних трьох груп:

  1. для жінок, які залишились у зоні бойових дій (початок роботи групи 5 квітня о 16.00);
  2. для жінок, які виїхали з рідних осель та переселилися в інші українські міста та селища (початок роботи групи 2 квітня о 15.00) ;
  3. для жінок, які виїхали за кордон і шукають тимчасового прихистку в різних країнах світу (початок роботи групи 1 квітня о 18.00)

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ZsdwCu-uBsTKX-6tedZztkwq51oXUgVyRy4XcynzW7Q/

Після реєстрації учасниці отримають запрошення на зустріч на платформі ZOOM.

_____________________________________

Заходи проходять в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Pact Ukraine за підтримки Міністерства закордонних справ Канади та Embassy of Canada to Ukraine.