Участь Центру гендерної культури у Міжнародній кампанії «16 днів проти насильства»

16 днів проти насильства

Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства» завершилася. У світі та в Україні відбулася безліч тематичних різноформатних подій, адаптованих під карантинні обмеження. Державний та громадський сектор цьогоріч проводили заходи в основному в онлайні і це дало можливості залучати людей, які знаходяться на відстані від місця проведення активностей. 

Центр гендерної культури у партнерстві з ГО «Вік можливостей» провів  16-денний онлайн-марафон з фінансової безпеки для жіноцтва. Завдяки залученню 13 досвідчених спікерок біля 50  учасниць щодня мали можливість прослухати півгодинні коуч-сесії та отримати за запитом індивідуальні консультації. 

Актуальним з точки зору обміну досвідом став феміністичний інтерактив «Подолаймо насильство разом» для вчительства та представництва жіночих організацій, які беруть участь у проєкті Пакту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» та проєкті УЖФ «Голос жінок та лідерство – Україна». Учасниці та учасники заходу поділилися основними напрямками діяльності та власними формами роботи, які стали для них ефективними інструментами в протидії насильству на їх локальних рівнях.

Фахівчині Центру протягом кампанії проводили інтерактивні заняття для студентства внз Харкова та учнівства навчальних закладів, які є партнерами Майстерні гендерночутливого вчительства. Інтерактивні лекції з використанням онлайн-конкурсів допомагали аудиторії засвоїти тему та усвідомити важливість обговорення проблемної теми в суспільстві. 

Активно долучилася команда Центру гендерної культури до участі в теле- та радіопередачах Харківського регіону, онлайн-флешмобах, круглих столах та інших заходах, тематика яких стосувалася протидії насильству в українському суспільстві.

Колекція Музею жіночої та гендерної історії поповнилася постерами ініціативної групи Резистанта

Читати тут: https://www.genderculturecentre.org/v-akademii-proyshla-vistavka-strashni/