Україна на шляху до гендерної рівності: 30 років-30 кроків

Україна на шляху до гендерної рівності: 30 років-30 кроків

Ювілеї – це завжди час підбити підсумки прожитого життя, пройденого шляху.

Що було зроблено Україною за 30 років Незалежності у напрямі просування гендерної рівності? Які взагалі були досягнення та здобутки? Що відбувалось за лаштунками цього процесу? Хто були першими, хто розпочали впроваджувати гендерну політику в українському суспільстві?

Для того, щоби пошукати відповіді на ці та інші запитання до  30-ї річниці незалежності України  Центром гендерної культури було проведено феміністичний он-лайн інтерактив «Україна на шляху до гендерної рівності: 30 років-30 кроків». 

В заході взяли участь: Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики, Олена Суслова, очільниця громадської організації «Інформаційно-консультативний жіночий центр», національна експертка з питань гендерної політики, Любов Максимович, керівниця громадської організації «Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи», Елла Ламах, голова громадської організації «Розвиток демократії», Євгенія Луценко, гендерна експертка з гендерної політики, які поділилися власними спогадами про події, в яких брали участь та роздумами щодо впровадження гендерної політики в Україні. У заході також взяли участь представниці жіночих організацій з різних регіонів України.    

30 дат української історії «Україна на шляху до гендерної рівності: 30 років-30 кроків»