Українські міжрегіональні ресурсні центри підтримали Канадський тиждень гендерної рівності

GenderEqualityWeek 2020

З 20 по 26 вересня у Канаді традиційно пройшов Тиждень гендерної рівності. Зазначена ініціатива впроваджується в країні з 2018 року у відповідь на прийняття закону, яким встановлено проведення тематичного тижня в четвертий тиждень вересня. 

Щороку основні заходи спрямовуються на підвищення обізнаності суспільства про важливий внесок жінок та різноманітних гендерних спільнот у зростання, розвиток, характер та самобутність Канади, а також відзначення  значних досягнень країни у просуванні гендерної рівності. 

Цьогоріч заходи тижня в Канаді проходили під хештегом #BecauseOfYou. Багато подій було присвячено ролі активісток й активістів, захисників та захисниць у просуванні гендерної рівності у своїх спільнотах. 

Інститут Pact в Україні також підтримав канадську гендерну ініціативу. В рамках проєкту  з розбудови потенціалу жіночих організацій  “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”, який впроваджується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади, було створено тематичне відео. У відеоролику  представниці та представники міжрегіональних ресурсних центрів поділилися власним баченням того, що для них означає поняття “гендерна рівність”.