В межах гендерної політики ООН

Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS) оголошує конкурс на вакансії:  Administration Associate /Адміністративний Помічник та  Senior Driver/Старший Водій.

Ми заохочуємо кваліфікованих жінок-кандидатів до активної участі в конкурсі.

На запит Уряду України у 2017 році було відкрито офіс ЮНОПС в Україні, що надає широкий спектр послуг Уряду та народу України. Наразі офіс має статус операційного центру (UAOC), а вартість портфеля проектів у таких сферах, як верховенство права, охорона довкілля, енергоефективність, післякризове відновлення, належне врядування, управління кадрами, закупівлі та логістика, перевищує 100 млн доларів США.

Адміністративний помічник, підконтрольний і напряму підпорядкований директору офісу ЮНОПС в Україні, забезпечуватиме ефективну й дієву роботу офісу керівника, вчасне виконання завдань і дотримання зобов’язань та управління потоками інформації з дотриманням належного протоколу та конфіденційності в усіх аспектах роботи. В ролі помічника директора офісу ЮНОПС в Україні успішний кандидат/кандидатка буде також відповідати за підтримку продуктивного співробітництва й збереження міцних зв’язків між внутрішніми й зовнішніми заінтересованими сторонами, а також працюватиме у тісній співпраці з персоналом офісу ЮНОПС в Україні, установами ООН, дипломатичними представництвами, високопоставленими урядовцями та іншими партнерами.

Більше інформації про вимоги до кандидатів та обов’язки можна отримати за посиланнями:

https://jobs.unops.org/Pages/ViewVacancy/VADetails.aspx?id=18746#5

Старший водій, який підпорядковуватиметься адміністративному менеджеру офісу, надаватиме водійські послуги співробітникам проекту та офісу, забезпечуючи надійні й безпечні перевезення. Від успішного кандидата/кандидатки очікують обачності й доброчесності, відповідальності, ґрунтовного знання протоколу та правил безпеки. У своїй роботі старший водій має орієнтуватися на побажання й потреби клієнта, демонструвати такі особисті якості, як відповідальність, ввічливість й тактовність, а також уміти працювати з людьми різного національного й культурного походження.

Більше інформації про вимоги до кандидатів та обов’язки можна отримати за посиланнями:

https://jobs.unops.org/Pages/ViewVacancy/VADetails.aspx?id=18747#3