Загальнонаціональний моніторинговий проєкт з громадської оцінки стану виконання державних документів з ґендерної рівності

Київський інститут гендерних досліджень впроваджує загальнонаціональний моніторинговий проєкт з громадської оцінки стану виконання державних документів з ґендерної рівності

З 23 липня 2021 року Київський інститут гендерних досліджень впроваджує  загальнонаціональний моніторинг стану виконання  Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року та Національного плану дій з виконання зауважень Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України на період до 2021 року. Дія обох документів завершуються у поточному 2021 році.

Ініціаторки проєкту переконані, що сьогоденна ситуація в Україні потребує чіткої аналітичної оцінки того, що є і що робиться в країні заглом та зокрема на регіональному рівні щодо впровадження важливих державних документів з питань прав жінок та гендерної рівності.

Ініціатива впроваджується Київським інститутом гендерних досліджень у співпраці з  Жіночим консорціумом України та Асоціацією міст України в рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Моніторинг виконуватиметься на рівні територіальних громад, районів та всіх 23 областей України, а також на галузевому та загальнонаціональному рівні. Терміни дії проєкту –  до кінця цього року.

Жіночі ГО розраховують, що визначені внаслідок оцінки позитиви та вузькі місця впровадження, зроблені рекомендації стануть хорошою допомогою уряду в розробці наступних стратегічних документів з політики гендерної рівності, та допоможе органам виконавчої влади та громадам у виконанні важливих зобов’язань з досягнення рівності.

Контактні особи:

Керівниця проєкту – п.Ольга Луцишина, ol.lutsyshyna@gmail.com,  моб./Viber/WhatsApp (050) 763-4107;

Прес-секретар – п. Іванна Стеценко, kigs.inform@gmail.com,  моб./Viber/WhatsApp (096) 011-0338