Захист-бізнес ідей 2-ї групи Програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

Сьогодні у Харкові відбувся захист-бізнес ідей 2-ї групи Програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», ще реалізується Українським жіночим фондом у партнерстві із Центром гендерної культури.

Протягом червня-липня учасниці та учасники групи – люди із інвалідністю працювали над розвитком бізнес-навичок та   оволодівали мистецтвом складання бізнес-планів.

За відгуками учасників та учасниць програма була мотивуючою, дуже насиченою, корисною й, головне, практичною.

Серед ідей, що були винесені на захист: клуби для людей з особливими потребами, центр дитячого дозвілля, перукарня, пересувна кофейня,  інтернет-магазини, виртуальна дизайн-студія одягу, сезонні точки продажу, агенства нерухомості та інш.

 Всього захищено 19 проектів.

«Я відвідала вже не одну тренінгову програму для ВПО і можу сказати, що ця програма відрізняється від інших системним підходом. Знання, що отримала впродовж програми, допомогли проаналізувати власний бізнес. Коли ми починали, я не думала, що в цій групі буде захищена стільки бізнес-планів».

«Дякую за те, що дали поштовх! Мені захотілося не тільки зайнятися бізнесом, я повірила в те, що зможу досягти високих результатів».

«Безумовно, що програма дуже важлива і необхідна не лише Харківському регіону, але й всій Україні. Масштабуйте цю ідею!», – такі відгуки надали учасники та учасниці.