Закінчився навчальний курс «Практика соціального підприємництва»

Практика соціального підприємництва
  • Що таке соціальне підприємництво?
  • Як працює соціальне підприємство в законодавчому полі України?
  • Що потрібно знати та вміти, аби запустити ефективне соціальне підприємство?
  • Як знайти бізнесові рішення соціальних проблем?
  • Як зробити соціальний бізнес прибутковим?

На ці та інші запитання шукали відповіді учасниці навчального курсу «Практика соціального підприємництва», зорганізованого Центром гендерної культури та Центром розвитку соціального підприємництва у жовтні-грудні 2019 року для тих, хто хотіли здобути знання та практичні навички, щоб перетворити ідею власного стартапу на діючий прибутковий соціальний бізнес.

До теоретичної частини авторського курсу увійшли: знайомство із основною термінологією та історією зародження соціального підприємництва, з історіями перших соціальних підприємниць: Флоренс Найтінгейл, Марії Монтессорі та Маргарет Хіггіс Сенгєр; розгляд EU класифікації соціальних підприємств та бізнес-моделей. Під час практичних занять учасниці вчилися правильно визначати проблему та шукати шляхи її вирішення, формулювати візію та міссію, вимірювати соціальний вплив, а також розробляти бізнес-моделі власних соціальних підприємств. За допомогою мозкового штурму та практичних порад тренерської команди формували ціннісну пропозицію, визначали цільові аудиторії, працювали над каналами комунікації, розбиралися з тонкощами маркетингу та розробляли контент стратегі.

Участь у курсі надала учасницям можливість отримати відповіді на широке коло запитань стосовно ведення малого та середнього бізнесу та соціального підприємництва. Після завершення навчання всі проєкти отримали безкоштовний супровід та допомогу в реалізації та подальшому розвитку.