Заключний тренінг «Мобілізація ресурсів в громаді – запорука успішної реформи децентралізації на місцях»

14-15 травня у Києві пройшов заключний тренінг «Мобілізація ресурсів в громаді – запорука успішної реформи децентралізації на місцях» за проектом «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог».

Тренінг об’єднав активних та ініціативних жінок Харківської, Херсонської, Вінницької та Дніпропетровської областей.

Перший день заходу був направлений на ознайомлення учасниць з загальною характеристикою громади, методами активізації та комунікації у ній. Учасниці ознайомилися з тим, як працювати з цільовими групами та взаємодіяти зі ЗМІ, а також аналізом законодавчих і практичних аспектів щодо участі громадян(ок) в ухваленні рішень місцевою владою.

Наступний день був присвячений темі децентралізації. Учасниці мали змогу поділитися досвідом децентралізації в своїх громадах, проаналізувати її можливості та ризики, міфи та факти.

Кожна команда розробила мапу проблем власних міст та намітила конкретні шляхи для їхнього подолання. В ході тренінгу учасниці отримали нові знання, практичні поради, збагатили власний інструментарій та розробили стратегії розвитку для власних ініціатив. Однак, проект на цьому не закінчується. У Харкові, Херсоні, Дніпрі та Вінниці відбудуться круглі столи, під час яких учасниці зможуть підвести підсумки, обмінятися досвідом та розробити подальші плани співпраці.

Проект «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», реалізується Українським жіночим фондом за підтримки Фонду Чарлза Стюарта Мотта

. Партнерські організації: Центр ґендерної культури (Харків), Успішна жінка (Херсон), Дніпропетровська громадська організація «Жіночий інформаційно-координаційний центр» (Дніпропетровськ), «ВІСЬ» (Вінниця).

18554940_448389028837700_1558158547_n