«Жінки України – залучені, спроможні, незламні»

Жінки України – залучені, спроможні, незламні

Проблеми гендерної нерівності залишаються для України більш, ніж актуальними, адже при тому, що жінки складають більш, ніж 54% населення, вони обмежені та дискриміновані у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

«Жінки України – залучені, спроможні, незламні» – проєкт, що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади міжнародною організацією Пакт у партнерстві із ВГО Центр «Розвиток демократії» та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Мета проєкту – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні   через розвиток жіночих організацій.

Проєкт ставить перед собою амбітні цілі – допомогти українським жіночим організаціям стати сталими, спроможними, сильними та такими, що зможуть впливати на системні зміни.

31 січня у Києві відбулась презентація  результатів дослідження інституційної спроможності жіночих правозахисних організацій України, що було проведено у рамках проєкту.

У вітальному слові Ашли Малроні, Голова відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні у зверненні до учасниць зустрічі зазначила, що уряд Канади всіляко підтримує прагнення України до демократичних змін, невід’ємною складовою яких є посилення позиції жінок у суспільстві.

Серед учасниць заходу: представниці організацій, що реалізують проєкт, а також Українського жіночого фонду, ПРООН, ООН Жінки, ІСАР «Єднання», регіональних партнерів проєкту.

ПАКТ – міжнародна організація, що має більш ніж 50-річний досвід впровадження різноманітних проєктів та програм у понад 40 країнах світу. В Україні ПАКТ працює з 2008 р. та реалізує проєкти, направлені на розбудову демократії та зміцнення потенціалу громадянського суспільства.