+38 (050) 608-66-64 пн. - пт 10:00 - 18:00

Жінки в ІТ

wecandoIT

Проект ініційовано з нагоди 105-й річниці святкування Міжнародного дня солідарності жінок у боротьбі за свої права 8 Березня та реалізовано у партнерстві із Харківським коледжем телекомунікацій реалізував

Мета  проекту – популяризація сфери ІТ для дівчат та окреслення перспектив розвитку цієї галузі для сучасної молоді.
У рамках проекту було розроблено експозицію та презентацію «Жінки в ІТ», що містили фотоматеріали та інформацію про жінок, які зробили вагомі внески в розвиток ІТ сфери в різні історичні часи та про можливості, що розкриваються перед тими, хто працює в сфері сучасних інформаційних технологій.
Проект було презентовано у 12 навчальних закладах, Обласній бібліотеці для юнацтва та у Центрі дитячої творчості Фрунзенського району  м. Харкова, у яких були оформлені фотовиставки та проведені презентації за принципом «рівний – рівному»: студентська молодь легко знаходила спільну мову зі школярами та школярками та разом обговорювали  дорослі  питання щодо власного майбутнього та внеску в розвиток європейської  України.

Загалом у проекті взяли участь більш ніж 650 школярів та школярок.

Навчальні заклади,  в партнерстві із якими відбувалася реалізація проекту виявили бажання подальшої системної співпраці та взаємодії із Центром гендерної культури у напрямку гендерної просвіти та інформування.

Кураторка проекту – Юлія Башук.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.