Зустріч із Гендерною уповноваженою Катериною Левченко у Центрі гендерної культури

Зустріч із Гендерною уповноваженою Катериною Левченко у Центрі гендерної культури

Курс на впровадження політики рівних прав та можливостей має залишитися у пріоритеті діяльності як державних органів, так й діяльності громадських організацій. Посилення законодавчого механізму та базового закону у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків; уведення адміністративної відповідальності за прояви сексизму; обов’язкове впровадження гендерного бюджетування; посилення інституційного механізму; включення гендерної складової у програми місцевого розвитку та в систему атестації кадрів; робота з різноманітними дискримінаційними проявами – про ці та інші завдання, що стоять перед українським суспільством, йшлося під час зустрічі із Гендерною уповноваженою Катериною Левченко із представницями та представниками гендерноспрямованих НДО та Центрів гендерної освіти ВНЗ у Центрі гендерної культури 26 вересня.

Ми маємо шукати прості та зрозумілі меседжі для того, аби донести до кожної людини важливість гендерної рівності».

Як зазначила п. Катерина «Першочерговими задачами залишаються ратифікація Стамбульської конвенції та прийняття Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти «Освіта: гендерний вимір – 2021. Ми маємо шукати прості та зрозумілі меседжі для того, аби донести до кожної людини важливість гендерної рівності».

Учасниць та учасників було проінформовано про нещодавно створену Національну платформу «Рівні права та можливості», до якої можуть долучитися всі бажаючі, які розподіляють мету та цінності платформи https://docs.google.com/…/1cFzGNAVdwNfS9XgKpqz2dMF5XDf…/edit