+38 (050) 40-31-325 вт. - нед 11:00 - 19:00

Школа тренерства «Gender School»

Школа тренерства «Gender School» – є унікальним проектом неформальної освіти, який базується на принципі навчання «рівний-рівному» та педагогіці пригнічених. Також школа підтримує ідеї LLL (Life Long Learning), відкритого простору, простору дружнього до дітей та тварин.

Для команди Центру дуже важливим є досвід кожного та кожної, тому школа є майданчиком для обміну досвідом, впровадження новітніх підходів в неформальній освіті та сприяння пошуку власних унікальних авторських методик та стилів.

Проект направлений на підвищення загального рівня гендерної чутливості та культури через формування та підтримку спільноти спеціалістів/спеціалісток-тренерів/тренерок, які проводять просвітницькі заходи соціальної спрямованості з тематики “Права людини”, “Гендерна рівність”, “Гендернообумовлене насильство”, “Запобігання торгівлі людьми”.

 Мета проекту: підготувати зазначених фахівців та фахівчинь, забезпечити інформаційними та методичними матеріалами, надати методологічний супровід, забезпечити постійне підвищення кваліфікації, обмін досвідом та знаннями.

 

Кураторки проекту: Зіненко Олена та Преображенська Вікторія