+38 (050) 608-66-64 пн. - пт 10:00 - 18:00

“Діти сонця”

PICT0005_1

Відвідувачами та відвідувачками нашого Центру стають не тільки ті, хто займається або цікавиться гендерною тематикою.
Вже вдруге до Центру завітали батьки дітей з синдромом Дауна (в переважній більшості матусі – членкині Харківської благодійної організації батьків дітей з хромосомними особливостями і докторів генетиків (БО “Діти сонця”).

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

У той час, коли психологи БО займалися з особливими дітьми, їхні мами дізнавалися про гендерні ролі та стереотипи, про жіноче лідерство і про можливості, що з’являються при використанні гендернозорієнтованого підходу. Результати чергової зустрічі дозволили переконатися, що його включення підвищує спроможність будь-якої соціальної ініціативи.
PICT0009_1Разом із співробітницями Центру учасниці зустрічі вчилися працювати в команді, планувати стратегію розвитку, залучати й використовувати ресурси, адже перед ними стояло актуальне завдання – проведення 21 березня Акції до Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна. Наш центр підтримує цю ініціативу та пропонує всім приєднатися до неї.
Якщо 21 березня ви побачите людей в різнокольорових шкарпетках, не дивуйтеся. Саме так у всьому світі проходить акція на підтримку «сонячних» дітей та їхніх сімей.

Щоб приєднатися до акції, потрібно 21 березня одягти яскраві, в смужку або з малюнком непарні шкарпетки. Також підійдуть гольфи або гетри. Можна зробити зі шкарпеток шарф або краватку, прив’язати до сумки або вкласти в кишеню піджака, закріпити на ручці дитячого візочку або на антені автомобіля. Шкарпетки весь день мають бути помітними та привертати увагу людей. Організаторки акції пропонують за допомоги такого незвичайного аксесуара відчути себе не такими, як усі. Зрозуміти, що значить жити під пильними і часто недобрими поглядами.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.