Економічні можливості постраждалим від конфлікту

Члени команди Центру гендерної культури взяли участь у тренінгу для тренерів, які працюватимуть у другому компоненті Програми USAID  «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Учасники та учасниці з Дніпра, Херсону, Вінниці, Запоріжжя та Харкова приїхали аби взяти участь у навчанні, що було організовано Українським жіночим фондом та партнером проекту – Бізнес-ареною. Головна тема тренінгу – «Розвиток бізнес-навичок для тих, хто хоче розпочати власну справу».

Зазвичай громадські організації занадто далекі від фінансових питань та бізнесових ідей. Але сучасний світ змінюється дуже швидко й висуває перед людьми, які об’єднані  ідеями розбудови громадянського суспільства, нові вимоги, в т. ч. розвиток бізнес-навичок та бізнес-мислення – саме цьому й навчалися учасники та учасниці тренінгової програми. Під керівництвом досвідчених бізнес-тренерів вони знайомилися із сучасними тенденціями та технологіями, оволодівали тонкощами ведення бізнесу в сучасних умовах, в т. ч. в Інтернеті, спільно працювали над навчальною програмою.