+38 (050) 608-66-64 пн. - пт 10:00 - 18:00

Конкурс “Суперсила для жіночих правозахисних організацій”

Якщо ваша організація:

 • є зареєстрованою жіночою організацією, яка сповідує феміністичні принципи та цінності*;
 • створена для просування ідеї гендерної рівності, захисту прав та розширення можливостей жінок, а також надання послуг уразливим групам жінок і дівчат;
 • працює на місцевому рівні;
 • готова навчатися, розвиватися та мережуватися протягом наступних чотирьох років

запрошуємо взяти участь у конкурсі жіночих правозахисних організацій для отримання підтримки у розвитку потенціалу.

Ми віримо в те, що потужні жіночі організації, об’єднуючи зусилля, краще сприяють зміцненню прав та розширенню можливостей жінок та дівчат.

Розбудова потенціалу місцевих жіночих правозахисних організацій, є основним завданням хабів – міжрегіональних ресурсних центрів (МРЦ) з розвитку потенціалу жіночих організацій, створених в рамках проєкту «Жінки України: залучені спроможні, незламні», що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Східний МРЦ розпочав роботу на початку 2020 року на базі ГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» – Центр гендерної культури (Харків) та впроваджує діяльність на території східного кластеру: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька, Луганська області.

Протягом травня-червня 2020 Східний МРЦ проводить конкурсний відбір жіночих правозахисних організацій для надання підтримки у розвитку їхнього потенціалу.

Жіночі організації, які пройдуть конкурсний відбір, впродовж наступних чотирьох років, отримуватимуть підтримку від Східного МРЦ, який:

 • проведе оцінку рівня потенціалу та розробить план інституційного розвитку;
 • запропонує меню тренінгів з організаційних та програмних питань;
 • надасть менторську підтримку;
 • створить можливості для мережування та обміну досвідом.

Для участі у конкурсі необхідно:

У мотиваційному листі просимо відповісти на наступні запитання:

 • Чому ви вважаєте, що ваша організація відповідає зазначеним критеріям?
 • Що для вас означає слідувати феміністичним принципам та цінностям?
 • Чому ви хочете перемогти у цьому конкурсі та увійти до Східного кластеру жіночих правозахисних організацій?
 • Що вам дасть участь у цьому проекті, та як ви зможете використати це у вашій практиці?

Анкету та зазначені документи просимо надсилати до 18:00, 10 червня 2020 р.

Результати конкурсу будуть повідомлені письмово організаціям-переможцям не пізніше 30 червня 2020 року.

Протягом дії конкурсу Східний МРЦ представлятиме проєкт та заплановану діяльність з розвитку спроможності жіночих організацій на своїх сторінках у соціальних мережах. Щодо дат презентацій, слідкуйте за оголошеннями на нашій сторінці: https://www.genderculturecentre.org/category/news/

Звертаємо вашу увагу на те, що організаціям-переможцям, з якими Східний МРЦ підпише меморандум про співпрацю, буде надано лише технічну допомогу у розбудові спроможності. Діяльність не передбачає надання фінансування на підтримку проєктів, що впроваджуються жіночими правозахисними організаціями.

______________________________________

*В рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» під місцевою жіночою правозахисною організацією мається на увазі:

 неполітична некомерційна організація, очолювана жінкою, офіційно зареєстрована в Україні, місією якої є боротьба з усіма формами дискримінації жінок та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків у всіх сферах суспільства шляхом просування прав жінок як прав людини; адвокації (на різних рівнях від місцевої політики до міжнародної), освіти та підвищення обізнаності, моніторингу дотримання прав жінок на основі міжнародних документів та національного законодавства і політик на його виконання, надання послуг жінкам та дівчатам.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.