+38 (050) 608-66-64 пн. - пт 10:00 - 18:00

Школа тренерства «Gender School»

Школа тренерства «Gender School» є унікальним проектом неформальної освіти, який базується на принципі навчання «рівний-рівному» та педагогіці пригнічених. Також школа підтримує ідеї Life Long Learning, відкритого простору, простору дружнього до дітей та тварин.

Для команди Центру дуже важливим є досвід кожного та кожної, тому школа є майданчиком для обміну досвідом, впровадження новітніх підходів в неформальній освіті та сприяння пошуку власних унікальних авторських методик та стилів.

Проект направлений на підвищення загального рівня гендерної чутливості та культури через формування та підтримку спільноти спеціалістів/спеціалісток-тренерів/тренерок, які проводять просвітницькі заходи соціальної спрямованості з тематики «Права людини», «Гендерна рівність», «Гендернообумовлене насильство», «Запобігання торгівлі людьми».

Мета проекту: підготувати зазначених фахівців та фахівчинь, забезпечити інформаційними та методичними матеріалами, надати методологічний супровід, забезпечити постійне підвищення кваліфікації, обмін досвідом та знаннями.

Кураторки проекту: Зіненко Олена, Преображенська Вікторія

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.