+38 (050) 608-66-64 пн. - пт 10:00 - 18:00

Створюємо простір для діалогу

Стартувала краудфандингова кампанія  на підтримку Центру гендерної культури та Музею жіночої і гендерної історії.

Перший та єдиний  у східній Європі Музей жіночої та гендерної історії  незабаром відкривається у новому форматі аби стати більш доступним і цікавим для .всіх.

Унікальна колекція музею нараховує понад 3000 експонатів і весь час поповнюється, а інтерактивний формат дозволяє поглянути на історію людства через «гендерні окуляри» та зрозуміти як працює гендерний конструктор та як впливає гендерна дискримінація на розвиток особистості та суспільства в цілому.

Тематичні експозиції Музею розгортають інший (жіночий) бік таких традиційних та зрозумілих на перший погляд питань як: культура спілкування, освіта, наука, виховання дітей, кар’єра, здоров’я та спорт тощо.

Серед експонатів є звичайні, на перший погляд, “100 гривень”.  Саме вони стали одним з перших експонатів. Так підтримала створення музею ще у 2008 році українська експертка з гендерних питань Олена Суслова.

Музей проіснував понад 10 років завдяки ентузіазму та завзятості його засновниць. Увесь цей час Музей підтримували активістки й активісти з різних країн світу: Іспанії, Швеції, Німеччини, США, Мексики, Китаю.

Зараз Музей жіночої та гендерної історії отримує нарешті свій новий дім та стає відкритим для широкого кола гостей. Починається новий етап становлення Музею. Він стає місцем для діалогу та розвитку, туристичним та просвітницьким центром.  

Кампанія на підтримку гендерного Музею – це не тільки приклад спільної дії та взаємної підтримки заради розвитку, але й доказ того, що в українському суспільстві існує потужний жіночий та феміністичний рух та феміністична солідарність.

Краудфандингова кампанія  триватиме  два місяці. Дізнатися більше про Музей та підтримати її можна за посиланням:  

https://na-starte.com/project/gendermuseum-prostir-dlya-dialogu#/

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.