Адаптивний менеджмент — необхідна умова подальшого розвитку

30 червня та 1 липня для команд та партнерів проєктів «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки», «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» та «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» відбувся тренінг з адаптивного менеджменту.

Основна мета тренінгу — презентація концепції адаптивного менеджменту і шляхів її втілення на організаційному рівні.

У зв’язку з тим, що сталість роботи більшості громадських організацій через війну порушилась, пропонована тема тренінгу стала для учасниць тренінгу доволі актуальною.

Після початку бойових дій багато організацій змінили фокус діяльності та переформатували проєктні завдання у короткий час. Це в свою чергу стало викликом для керівництва та команд, а також вплинуло на ефективність впровадження ініціатив.

Протягом дводенної роботи залучені міжнародні тренерки Лаурен Серпе, Кортні Остерт та Кейт Біом знайомили учасниць з основними складовими адаптивного менеджменту. Теоретичні знання та практичні вправи сприяли розумінню механізмів реагування та зміни в організаційній роботі.

Зокрема учасниці проаналізували складнощі робочих умов та середовища учасниць та намагалися розробити системи й плани адаптивних програм для реагування на змінюваний контекст.

_________________________________

Захід проходив у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Pact Ukraine за підтримки Міністерства закордонних справ Канади та Embassy of Canada to Ukraine.