Sex Dialogues у Харкові

Центр гендерної культури став партнером міжнародного проекту  Sex Dialogues, що реалізується у Харкові з 31-го травня. У рамках партнерства  учасники та учасниці проекту відвідали Музей жіночої та гендерної історії. Вони ознайомилися із інтерактивними експозиціями музею, що розповідають про гендерні перетворення в Україні та світі, з арт-проектами музею що, висвітлюють різні аспекти гендерної  проблематики, в т. ч. сексизм, сексуальність, гендерні стереотипи щодо соціальних ролей жінок та чоловіків.

20160604_120209

Протягом реалізації проекту Sex Dialogues  його учасники та учасниці – дизайнери та дизайнерки, художники та художниці,  медіа-артисти з України, Австрії, Лівану, США, Словенії, Японії  – створять  інтерактивну медіа виставку «Sex Dialogues», що поєднає в собі традиційні форми  мистецтва з новими медіа та відкриють для української аудиторії нові сторони та грані мистецтва.

20160604_120124

Виставка працюватиме з 10-го до 20 червня у мистецькому просторі Єрмілов Центру, а її  урочиста презентація відбудеться 10 червня.

01