Нові можливості доступу до ресурсів

Членкині команди Центру гендерної культури із задоволенням долучаються до проектів, що спрямовані на розвиток людського потенціалу, і в першу чергу, жіночого, розкривають перед жінкам нові можливості доступу до ресурсів.
Саме таким став проект, що реалізується в різних регіонах України “ОСББ: просто про складне. Управління багатоквартирним будинком” за підтримки IFC World Bank Group та сприяння ГО Центр «Жіночі перспективи» та Українського Жіночого Фонду.

Перші тренінги відбулися у травні у партнерстві із   ГО «Асоціація багатодітних сімей «АММА».

20160614_161823Учасники та учасниці дізнаються багато корисного та практичного щодо створення ОССБ, в т. ч. отримують відповіді на запитання:

  • Чому на порядку денному постало питання створення ОСББ?
  • Якими є варіанти управління багатоквартирними будинками?
  • Чи ОСББ – найкращий вибір?
  • Які необхідні кроки для створення ОСББ?
  • Які можливості надаються міжнародними та місцевими програмами підтримки реформування житлово-комунального господарства?

14 червня такий тренінг відбувся на базі бібліотеки-філії №50 ЦБС Київського району. У ньому взяли участь жителі та жительки Салтівського жилмасиву, які не тільки отримали теоретичну та практичну інформацію щодо створення ОССБ, але й узнали про існування у Харкові Центру гендерної культури та просвітницькі можливості, які він відкриває для будь-кого, хто бажає отримувати сучасні знання.

20160614_164431