92-річну харківську диригентку нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ

92-річну харківську диригентку нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ

Указом Президента України № 188/2019 від 4 травня 2019 року «Про відзначення державними нагородами України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня ВІДУЛІНУ Алісу Костянтинівну – ветеранку театрального та музичного мистецтва.

Аліса Костянтинівна – перша в Україні жінка, яка здобула вищу професійну диригентську освіту та довела, що диригентська професія – це жіноча справа. Ії офіційний трудовий шлях складає 71 рік 7 місяців. На сьогодні у поважному віці 92 років Аліса Відуліна безумовно є найстаршою серед колежанок-диригенток у світі.

92-річну харківську диригентку нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ

За свою трудову діяльність видатна харків’янка працювала багато років диригенткою та постановницею Харківського театру музичної комедії. Працюючи завідувачкою кафедрою інструментів духового та естрадного оркестрів Харківської державної академії культури, Аліса Костянтинівна за 58-мирічну педагогічну діяльність підготувала понад 200 випускників та випускниць. Протягом десятків років її талановиті учні працюють у багатьох куточках України та світу диригентами різноманітних оркестрів й обіймають відповідальні посади у сфері культури й мистецтв.

Центр гендерної культури приєднується до привітань Алісі Костянтинівні Відуліній з почесною нагородою та бажає видатній талановитій жінці міцного здоров’я й оптимізму.