Академія жіночого лідерства

4-5 червня Олена Зіненко, креативна директорка Центру гендерної культури взяла участь у другій зустрічі Академії жіночого лідерства, що проводиться Українським жіночим фондом за сприяння Національного демократичного інституту міжнародних відносин та фінансової підтримки уряду Канади.
29 учасниць зібралися у Києві, щоби отримати нові знання, розвинути лідерські якості та набути нових навичок для подальшої успішної реалізації свого потенціалу.

Програма Академії жіночого лідерства відкриває нові можливості діалогу та спілкування. Інструменти, надані висококваліфікованими тренерками та експертками допомагають виявляти актуальні потреби суспільства, аналізувати отриману інформацію та генерувати нові ідеї для реалізації позитивних змін та вирішення проблем.

Академія надає цікавий досвід та натхнення до співробітництва громадських та політичних лідерок, налаштовує на ефективну роботу, комунікацію в громаді, створює якісно новий простір взаємодії.

1.1 Академія

«Для мене, як лідерки та креативної експертки Центру гендерної культури, матеріал, наданий на тренінгах є безцінним. Можливо, дещо не було для мене абсолютно новим, проте дозволило структурувати, розставити акценти в моєму досвіді»,– розповідає Олена.

Результатом тренінгів стане реалізація запланованих проектів на новому рівні – свідомої адвокації, ефективної співпраці на місцях та обміну досвідом на національному рівні.

1.2 Академія