
Найкоротший місяць року – лютий був для нас активним та насиченим. Ми працювали над нашими проектами, що були запущені у січні: відбулися зустрічі у Гендеротеці Україніка з Інгою Фреймане та Форум-театрі з Вікторією Преображенською, розпочав роботу Сімейний коворкінг «Дитяча площАРТка» та Лабораторія неакадемічної творчості по «Творчих вівторках» Олени Зіненко. Дитяча кімната Центру гостинно відкрила двері для маленьких відвідувачів та відвідувачок на той час, поки їхні мами опановують нові знання про гендерні ролі та про можливості розвитку жіночого потенціалу на базі нашого центру.
У партнерстві із Гендерним інформаційно-аналітичним центром «Крона» ми запустили проект «Музей на колесах», завдяки якому про гендер, гендерну тематику та можливості для гендерної просвіти Центру гендерної культури дізналися біля 1000 учнів та учениць, а також педагогічні колективи загальноосвітніх закладів Сахновщінського, Лозівського та Нововодолазького районів Харківської області.
Стартували нові проекти – «Відкритий мікрофон», «Жінки в ІТ», «Сторінки жіночої історії Харківщини» до якого почали розробляти екскурсію «Жіночі історії Харкова».
Ми розробили програму та розпочали набір на експрес-курс з адміністрування проектів громадських організацій http://www.genderculturecentre.org/nashi-proekti/
Розширилися наші цільові аудиторії – щосуботи, поки «діти сонця» займаються під керівництвом досвідчених педагогинь, їхні мами знайомляться із питаннями теорії гендеру, жіночого лідерства та діяльності громадських організацій.
Ми почали працювати із:
- жінками з числа вимушених переселенок ;
- громадськими організаціями «Світ-Україна» , ФРІ та Станція Харків;
- командою комісії з питань соціальної політики та охорони здоров’я Харківської молодіжної ради;
- випускницями програми Go Women – 2015;
- лідерами та лідерками шкільного самоврядування.
Ми розробили стратегію промоушену Центру, розробили та почали розповсюджувати його інформаційну продукцію, продовжували працювати із ЗМІ, взяли участь у дуже важливих заходах Всеукраїнського рівня: семінарі з питань ефективності механізмів забезпечення гендерної рівності в Україні з особливою увагою на місцевому рівні (м. Харків) та науково-методичному семінарі для осередків гендерної освіти ВНЗ (м. Черкаси), що, по-перше, дало можливість презентувати наш центр та його проекти новим аудиторіям, а по-друге, поштовх ідеям щодо нових проектів.
Ми пишаємося тим, що членкиня нашої команди Олена Зіненко перемогла у конкурсі на участь в Академії жіночого лідерства, участь у якому взяли 415 претенденток.
Для того, аби естафету багатого на події лютого активно та ефективно підхопив березень, ми розробили програму Інформаційно-просвітницької кампанії «8 Березня – Міжнародний день прав жінок – 2016», для проведення якої створили вітальну та інформаційну листівки щодо справжнього сенсу свята.
Ми продовжуємо удосконалювати інформаційні ресурси нашого центру.
Приєднуйтеся до нас на https://www.facebook.com/Centre-of-Gender-Culture-1676966005921619/