Архітекторки займуть достойне місце у Вікіпедії

12 травня у рамках проекту WikiD Ukraine: Жінки. Вікіпедія. Архітектура, що реалізує Urban Forms Center
у Центрі гендерної культури відбувся тренінг з написання статей у Вікіпедію про архітекторок, які, як й інші жінки в інших сферах, залишаються невідомими та невидимими як у друкованих, так й в електронних виданнях.
WikiD Ukraine – це адвокаційна кампанія, яка має на меті збільшення кількості статей у Вікіпедії про жінок в архітектурі та архітектурному середовищі, а також розвиток спільноти вікіпедистів.

У програмі тренінгу:

  • Архітекторки України та Харкова – Євгенія Губкіна, архітекторка, дослідниця Центру міської історії Центрально-Східної Європи, співзасновниця ГО Urban Forms Center
  • Пошук біографічної інформації, робота з джерелами, правила цитування та використання посилань.
  • Статті у Вікіпедії варті того, щоб бути написаними недискримінаційною мовою – Олена Малахова, кандидатка філологічних наук, директорка Гендерного центру Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, експертка Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА».
  • Особливості написання і редагування якісних статей на Вікіпедії – Леонід Овчаренко, адміністратор української Вікіпедії, ГО «Вікімедіа Україна».

^EF962549A7094F7E60566A138EE27DDBA7F876476CD37790BB^pimgpsh_fullsize_distr