Арсенал Ідей Україна у Харкові

Арсенал Ідей Україна у Харкові

7 вересня у Харкові стартував інноваційний проект – Всеукраїнська програма «Арсенал ідей Україна»- новий формат міжмузейної співпраці разом із науковцями та у цілому, навчальним середовищем ВНЗ.

Проект було ініційовано Харківським літературним музеєм у співпраці із Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут»  та підтримано харківськими музеями, музейними установами та просвітницькими проектами.

У  відкритті проекту взяли участь п. Марина Порошенко та п. Юлія Світлічна, губернаторка Харківської області.

На території Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» влаштовано майданчик для спілкування, презентацій, майстер-класів та інших інтерактивних форм роботи, до проведення яких долучатимуться команди харківських музеїв. Відвідувачами стануть діти, батьки, вчительство ЗНЗ м. Харкова та Харківського регіону.

Серед учасників – Центр гендерної культури та Музей жіночої та гендерної історії, які на своєму стенді представили експонати музею та роздаткові матеріали – листівки та книжкові закладки. Команда Центру та музею прийматиме участь у тематичних інтерактивних сесіях, що проходитимуть у просторі Арсеналу ідей. Метою цієї програми є створення інтерактивних платформ для творчості, дослідництва та пізнання, що стимулюватимуть розвиток власних освітніх та мистецьких програм у музейних інституціях та освітніх закладах, сприятимуть всебічному розвитку молоді – творчим та науковим пошукам, генеруванню ідей та власного шляху вирішення завдань, формуванню активного світосприйняття, креативного мислення, комунікативних здібностей, що досягається засобами мистецтва та особливими методами, які не застосовуються у шкільних закладах.

Програму «Арсенал Ідей Україна» створено у співпраці Соціальної програми Марини Порошенко, Благодійного фонду «Мистецький Арсенал», НКММК «Мистецький Арсенал».