Бізнес-зустріч Go Womеn 2.0: місце синергії

Більше 40 жінок – підприємиць – випускниць програм USAID «Go Women» та «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що реалізувалися та реалізуються у Харківському регіоні зустрілися в форматі бізнес-знайомства та нетворкінгу Go Womеn. Налагодження горизонтальних зв’язків стало першим кроком для активізації  взаємної допомоги та створення потужної мережі, що об’єднає жінок.

Протягом зустрічі учасниці зустрічі презентували власні бізнеси, шукали спільні інтереси та сфери розвитку. У форматі «Світового кафе» вони разом склали список  відповідей на головні запитання зустрічі: що ми можемо зробити разом для розвитку жіночого підприємництва, й яким буде мій власний внесок?
Серед них такі пропозиції:

  • створити кластер;
  • стимулювати інших жінок розпочати і розвивати бізнес;
  • розвивати контакти з бізнесом у країнах ЄС;
  • реалізовувати спільні проекти;
  • провести ярмарок;
  • надавати робочі місця та замовляти послуги;
  • надавати фінансові консультації та юридичну підтримку;
  • вибудовувати партнерську мережу.

Учасницям було презентовано Проект ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок і молоді», що реалізовуватиметься впродовж 2018 – 2020 рр. й його можливості для жіночого підприємництва, в т. ч. напрямок, пов’язаний з інтеграцією гендерного підходу у малий і середній бізнес спрямований на підтримку та розвиток, в першу чергу жіночого бізнесу, а також навчання та залучення до сфери підприємництва вразливих категорій населення, таких як ВПО. Як свідчить європейський досвід, підвищення фінансової спроможності жінок, розвиток їхнього лідерського та економічного потенціалу позитивно впливає на суспільно-економічний розвиток всієї громади.

Go Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергіїGo Womеn 2.0: місце синергії

В рамках проекту на базі Центру підтримки мікробізнесу планується проведення навчальних тренінгів з розвитку бізнесу для жінок, надання юридичних та бізнес-консультацій, а також навчальна подорож до європейської країни для тих підприємиць, які планують вести бізнес в ЄС.