Центр гендерної освіти у ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну»

25 жовтня у ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну» урочисто відкрився Центр гендерної освіти. Мета його діяльності – сприяння просуванню ідей гендерної рівності, підвищення рівня гендерної культури викладацького складу та студентської молоді.

Центр гендерної освіти у ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну»До участі у заході були запрошені  керівниця Центру гендерної культури Тетяна Ісаєва та психологиня, тренерка з питань запобігання насильства у сім’ї Марина Масалітіна.

У вітальному слові    Любов Петрівна Ненахова, заступниця директора коледжу наголосила, що керівництво коледжу всіляко підтримує ідею створенню Центру та сприятиме його розвитку.

Центр створено за ініціативи кандидатки філософських наук, викладачки коледжу Марії Щербини, авторки та кураторки міжнародного арт-проекту «Жіноча історія у бісері». Вона є випускницею та учасницею навчальних програм та різноманітних заходів Центру гендерної культури. Проект «Жіноча історія у бісері» знаходитиметься у коледжі деякий час і його зможуть побачити всі бажаючі.

Учасникам та учасницям заходу було представлено діяльність Центру гендерної культури та Музею жіночої та гендерної історії, інтерактивну гру «Мій особистий простір», презентацію про гендерні стереотипи у рекламі, а також плакати, що були підготовлені до відкриття центру студентською молоддю коледжу.

Центр гендерної освіти Харківського коледжу стає членом Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти ВНЗ, що об’єднує  центри гендерної освіти понад 30 ВНЗ у різних регіонах України.