Чоловіки у сучасному світі

14 жовтня зустріч з Пітером Кріблі, яка відбулася в Центрі гендерної культури відкрила новий погляд на чоловічі ролі,  що пропонує нам сучасне суспільство. «Нові маскулінні ролі: негативні чи позитивні наслідки» – таку тему підняв  гість Центру в День захисника Вітчизни.

4. Крибли1В минулому столітті еталоном справжнього чоловіка були груда мускулів та надприродна сила, саме таких героїв фільмів ми бачили на екранах кінотеатрів: Супер-мен, Рембо, Термінатор. З новим  поглядом на чоловічі ролі змінилися й очікування від чоловіків: це високий інтелект, не менш висока фінансова спроможність, гострий сарказм, місцями навіть снобізм. Нові успішні чоловічі ролі диктують  нові акторі: Бенедикт Камбербетч, Х’ю Лорі, Роберт Дауні молодший. Але нам потрібно усвідомити, що насправді, ці та інші образи створені більше для того, щоб нас розважати.  Але як ці герої стануть поводитися в реальному житті? Чи буде комфортно нам  спілкуватися з цинічним та саркастичним співбесідником, якщо він до того ж буде весь час доказувати свою «крутість». Герої, якими ми захоплюємось на екрані, швидко вирішують проблеми, гостро підшучують  над іншими. У той же час вони зрідка посміхаються, радіють та мало у кого визивають позитивні емоції, а ось у  реальному житті і чоловіки і жінки стають популярними якщо обирають позитивну модель поведінки.

4. КриблиПро принципи позитивної поведінки та позитивного мислення  Пітер Кріблі розповів, приводячі приклади успішних та неуспішних моделей поведінки. Позитивна людина швидше та частіше досягає порозуміння з іншими людьми, у результаті чого досягає найкращих результатів. Саме тому, Пітер впевнений, що у сучасному світі, чоловік аби бути успішним, має бути відкритим, толерантним та позитивним, а ще йому позбутися традиційних гендерних стереотипів.

4. Крибли3