Cімейний коворкінг “Дитяча площАРТка”

Cімейний коворкінг “Дитяча площАРТка»  у Центрі гендерної культури – проект, який народився завдяки партнерству Центра гендерної культури та лабораторії неакадемічної творчості «Дитяча площАРТка».

Це інноваційний формат, який допомагає говорити з дітьми та батьками про соціальні стереотипи за допомогою творчих стратегій.

Сімейний коворкінг «Дитяча площАРТка» – це комплексний проект, в якому креативні практики стають базою для розробки методик спілкування про важливе. Під час заходів ці методики проходять апробацію та супервізію.

За перші три місяці роботи було розроблено програму заходів для дітей та батьків, студентів та студенток, громадських активістів та активісток, проведено 27 заходів творчої комунікації, розроблені методики  роботи з гендерночутливим контекстом .

Учасники та учасниці тренінгів мають можливість долучитися до реалізації подій лабораторії неакадемічної творчості «Дитяча площАРТка», метою якої є просування ідей гендерної рівності, творчої та свободної комунікації дітей та дорослих.

Кожного вівторка сімейний коворкінг відвідують від 10 до 30 осіб, які беруть участь в сімейних, просвітницьких, професійних подіях – тренінгах креативності, дитячих майстернях, виставках. Дехто з них під час подій ВПЕРШЕ дізнається про гендерну проблематику, та отримуючи позитивні почуття в спілкуванні із гостями центру, стає промоутерами та  промоутерами ідей гендерної рівності на своєму рівні.