«Діалог між активізмом та університетом»

18-22 листопада, у Києві відбувається Гендерний проект «Діалог між активізмом та університетом».
Мета проекту – проведення семінару та побудова діалогу між активістським та викладацьким середовищами, які займаються питаннями забезпечення гендерної рівності і видання журналу, в якому будуть опублікувані результати спільної діяльності у рамках проекту.

Форма занять протягом проекту – виступи та дискусії у неформальній атмосфері.
Проект об’єднав активісток та активістів з Києва, Дніпра, Вінниці, Умані, Львова, Кропивницького та Харкова, який представлено Центром гендерної культури”.

У проекті бере участь експертка з Німеччини – Юлія Сіберт (Julia Siebert) , засновниця Institut für Potenzialberatung (посилання на сайт http://www.js-potenzialberatung.de/institut.php ), яка поділилася досвідом створення та розвитку гендерних студій в німецьких університетах, втілення на різних рівнях гендерної політики в Німеччині, розповіла про гендерний мейнстрімінг і напрямки його втілення, а також про проблеми та стереотипи, які ще досі існують у суспільстві.
Учасницями проекту була представлена Всеукраїнська мережа осередків гендерної освіти в Україні та її досягнення впродовж 2012-2016 років.

Наступні зустрічі будуть присвячені питанням чоловічих студій як складової гендерних студій, розвитку активістського середовищуав Україні та взаємодії громадських організацій та ініціатив із гендерних питання та університетського і академічного середовищ.

Організаторки проекту:
Anja Lange, лекторка ДААД в Київському політехнічному інституті та Тамара Марценюк, к. соц. н., доцентка кафедри соціології Національного університету “Києво-Могилянська академія”; FemSolution.

img_20161119_152309