«Дитяча площАРТка» лабораторний щоденник для дітей та дорослих

«Дитяча площАРТка» лабораторний щоденник для дітей та дорослих

«Дитяча площАРТка» лабораторний щоденник для дітей та дорослих«Дитяча площАРТка» лабораторний щоденник для дітей та дорослих — інформаційно-освітній медіапроект та друковане видання ініціативи «Дитяча площАРТка».

Місія видання — поширення інформації про культуру гендерної рівності, права людини, освітні інновації, екологію та розвиток дитини серед широкого кола дітей та дітоводів, тобто дорослих, які опікуються розвитком, освітою та дозвіллям дитини.

Лабораторний щоденник включає щоденний розклад розумного та доступного позашкільного дозвілля, а також дайджест публічних подій, статті від експертів та експерток. Зворотній зв’язок з читацькою аудиторією підтримується у форматі спілкування в соцмережах, а також у вигляді консультацій, листування та конкурсів. Для зручності та більшого обсягу аудиторій, лабораторний щоденник публікується в електронному варіанті на ресурсі групи «Дитяча площАРТка» у Фейсбуці.

Окрема рубрика щоденника – «Креативна журналістика», в якій публікуються авторські матеріали, що зроблені під час занять в лабораторії «Креативна журналістика» з експертками медіаплатформи «Дитяча площАРТка». Кожна публікація — це можливість отримання позитивного досвіду публічного висловлювання дитини з приводу важливих питань виховання, освіти, взаємодії дітей та дорослих у соціумі.

«Дитяча площАРТка» лабораторний щоденник для дітей та дорослих

Лабораторний щоденник виходить з 2016 р. щоквартально за методичної підтримки Центру гендерної культури. Кожен випуск присвячено   висвітленню актуальних тем та проблем просвітництва та розповсюджується у закладах формальної та неформальної освіти, музеях, галереях, театрах та громадських організаціях.

Редакційна політика видання відповідає цінностям та місії ІГ «Дитяча площАРТКа» в контексті пріоритетів діяльності Центру гендерної культури.

З грудня 2017 р. щоденник виходить в рамках проекту за підтримки ЄС «Центр гендерної культури – платформа для розширення прав та можливостей жінок і молоді».