#ДівчатаSTEM

Дівчата STEM

Школярки та студентки, маємо для вас чудову новину! Ми запускаємо Спільноту #ДівчатаSTEM з мережею філіалів по всій Україні.

Відтепер, кожна дівчина, яка цікавиться технологічними спеціальностями матиме змогу долучитися до STEM-філіалу у власному навчальному закладі, реалізовувати STEM-проекти та створювати мережу талановитих дівчат у своєму селі чи місті.

‼☝Якщо ви активні представниці закладів загальної середньої та вищої освіти, маєте безліч цікавих ідей зі STEM, горите їхнім втіленням та хочете вплинути на збільшення кількості дівчат у технологічних спеціальностях – тоді цей шанс точно для вас.

Основна діяльність філіалів буде скерована на впровадження та підвищення обізнаності про STEM як провідний підхід до навчання в Україні.

Зареєструйте свій заклад вже сьогодні!

  • Для участі необхідно:
  • Протягом травня-червня заповнити реєстраційну заявку на сайті https://girls-stem.org/zareiestruvati-filial
  • Вказати власну мотивацію участі у Спільноті;
  • Написати ключові результати, яких ви хочете досягти до кінця 2019 року. На основі заповнених заявок організатори оберуть та надішлять рекомендації філіалам, а також включать філіали до спільноти #ДівчатаSTEM.


Вказати власну мотивацію участі у Спільноті;
Написати ключові результати, яких ви хочете досягти до кінця 2019 року. На основі заповнених заявок організатори оберуть та надішлять рекомендації філіалам, а також включать філіали до спільноти #ДівчатаSTEM.

Більше інформації про ініціативу на сайті Дівчат STEM https://girls-stem.org/polozhennya