Друга декада Місяця жіночої історії

Друга декада Місяця жіночої історії була такою ж цікавою та насиченою різноманітними активностями, як й перша.

10 березня відбулась знакова подія проекту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»- круглий стіл, під час якого випускниці програми презентували власні ініціативи, що були народжені під час реалізації проекту та отримали підтримку від Українського жіночого фонду.

У Центрі гендерної культури знову зустрічалися учасники та учасниці Школи волонтерства, які долучилися до проведення Місяця жіночої історії.

У Місяць жіночої історії за ініціативи учасниць проектів Центру гендерної культури відбулися воркшопи під загальною назваю «Відтінки білого». Під час  воркшопу з вишивання та воркшопу з виготовлення авторської ляльки їхні учасниці долучилися до реалізації інноваційного амбітного проекту Центру з висвітлення невідомих та невидимих сторінок жіночої історії.

12 березня у хабі соціальної активності «Студія 42» відбулась презентація навчального курсу «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», під час якої відбулась зустріч команди з потенційними учасниками та учасницями навчальної програми. Символично, що проект стартував саме у Місяць жіночої історії, адже одним з результатів проекту стане розвиток жіночого підприємництва. 

Відбувались екскурсії до Музею жіночої та гендерної історії для різних груп, майстер-клас з іміджу сучасної жінки,  а також Місяць жіночої історії було презентовано під час Міжнародної школи «Гендерні студії: викладання, вивчення та навчання», що проходила у рамках проекту «GeSt – Гендерні студії: Крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями»  в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника учасники та учасниці якої мали можливість ознайомитися із інформаційно-просвітницькою діяльністю Центру гендерної культури та  артпроектами Gender Museum.