Екскурсія до Центру гендерної культури

Екскурсія-1Однією з ефективних форм, що використовується у Центрі гендерної культури є навчальні екскурсії, що зорганізуються членами команди для різних аудиторій, серед яких – учнівська та студентська молодь. Під час екскурсій її учасниками та учасницям презентуються форми та методи роботи, друкована продукція, інформаційні та інші ресурси Центру.

20 жовтня до Центру завітали учні та учениці ХСШ №119, для яких було проведено просвітницький захід з використанням інтерактивних вправ.

Екскурсія 2Діти активно взяли участь у дискусії щодо сучасних соціальних ролей жінок та чоловіків, їхніх можливостей, прав  та обов’язків у сім’ї та суспільстві. Подальша розмова йшла про сучасний світ, про зміни, що відбуваються у ньому,  глобальні цілі сталого розвитку, права людини та гендерну рівність, а також про діалогові практики вирішення конфліктів між людьми.

Діти пробували себе в якості модераторів та модераторок та залишили свої відгуки щодо відвідування Центру: «Пізнавально», «Ухожу з позитивними емоціями та новими знаннями», «Дуже цікаво, я зможу розібратися з проблемами, усвідомила, що іноді поступала невірно і тепер не боюсь говорити», «Хочу повернутися».Екскурсія 3