Feel Ukraine у Харкові

У рамках національного проекту Feel Ukraine міжнародна молодіжна організація AIESEC у Харкові провела у Центрі гендерної культури тренінг для іноземних волонтерів та волонтерок, які приїхали в Україну  з 6 країн світу. Протягом 6 тижнів вони будуть мандрувати Україною, дізнаватися її історію та культуру, вивчати її традиції.

Іноземні волонтерки та волонтери писатимуть статі, розробляти свої блоги про мандри та знімати відео. Саме таким чином проект підтримує  Ціль 8 з 17 Цілей сталого розвитку «Гідна праця та економічне зростання».

Вони буле ознайомлені із діяльністю Центру у сфері гендерної просвіти та культури,  його ресурсами та можливостями, отримали інформацію про Gendermuseum та його участь у V Міжнародному конгресі жіночих музеїв,  передивилися виставку «Зробимо жіночу історію видимою», зробили фото на пам’ять.

Було досягнуто домовленості між організаторами заходу та Центром гендерної культури про подальшу співпрацю, у рамках якої буде зорганізована екскурсія до гендерного музею та інші види діяльностей.

feel-ukraine2