Фестиваль прикладних професій

Фестиваль прикладних професій – креативний та інноваційний проект, що був реалізований об’єднаними  зусиллями та ресурсами Центру гендерної культури, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, ТРЦ “Караван”, партнерських організацій та ініціатив.

Загалом у фестивалі взяли участь 32 навчальні заклади м. Харкова різних рівнів акредитації, які представили можливості для навчання та отримання професії та 15 громадських ініціатив, організацій та творчих колективів.

Головний девіз фестивалю “Професійність не має статі”: в сучасному світі, що змінюється дуже швидко, при виборі майбутньої професії кожна людина має керуватися не статевими ознаками, не стереотипами, а власними бажаннями та потенціалом.

Два дні інтенсивного спілкування, обміну знаннями та уміннями, можливостей спробувати себе у тій чи іншій професії через воркшопи та майстер-класи, презентації та творчі виступи, консультації, інтерактивні вправи та тестування.

Всі бажаючі мали можливість попрацювати із гендерними стереотипами, сфотографуватися  на пам’ять, обмінятися контактами, домовитися щодо подальшої співпраці.

А на закінчення Фестивалю його гості змогли подивитися виставу, яку було підготовлено випускницями Школи тренерства Gender School, що проходила у Центрі гендерної культури.