Фестиваль прикладних професій

Питання професійної реалізації молоді підіймаються педагогами, батьками, друзями з самих ранніх шкільних років. Але невизначеність з майбутньою професією залишається проблемою для більшості абітурієнтів та абітурієнток, адже є ризик спустити декілька років на навчання, а потім зрозуміти, що обрана професія не актуальна… Чи очікування були зовсім інші… Чи робота не приносить задоволення.
Багато питань виникає, коли ми дивимося у майбутнє…

Занадто швидко минає час…

А головне – занадто багато викривлених стандартів та стереотипів, серед яких “найперше місце” займають гендерні стереотипи.

Фестиваль прикладних професій – це такий креативний експеримент, в якому і дітям і дорослим дозволяється бути собою. Ми прагнемо створити місце, де професіоналізм долає бар’єри стереотипів та забобонів. Місце, де можна особисто спілкуватися з успішними харків’янами та харків’янками та дізнаватися про їхній шлях до успіху. Брати участь в інтерактивних диспутах, консультаціях, майстер-класах. Відчувати, наскільки різноманітним може бути успішне життя.

“Професійність не має статі” – один з провідних гасел цього фестивалю. Отримати професію за покликанням, а не за порожньою картинкою “престижності” та “сучасності”. Бути професіоналом чи професіоналкою – це означає бути справжними, бути собою.

DyiC9keXvkk“Навчання впродовж усього життя” – другий, не менш важливий меседж фестивалю. Навчаємось з задоволенням не заради диплому, а задля розвитку.

Тож, запрошуємо 22 та 23 квітня до ТРЦ “Караван” на абсолютно новий формат зустрічі – дегустацію професій, де на вас чекають два дні творчих зустрічей та креативних подій:

  • безкоштовні ворк-шопи та майстер-класи для ознайомлення зі всесвітом майстерності, мистецтва, науки, техніки;
  • зустрічі з видатними харків’янами та харків’янками, які досягли вагомих результатів у своїй галузі;
  • консультації з психологами, рекрутерськими агенціями та агенціями з навчання та стажування за кордоном;
  • дискусійні клуби щодо кар’єрних перспектив, самореалізації, цінностей.

Обов’язково приєднуйтеся до нас у соцмережах, де ми регулярно публікуємо рекомендації щодо вибору чи пошуку роботи, психологічні консультації, думки експертного середовища, історії успіху та багато чого цікавого та корисного.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011309762952

https://vk.com/club113152109