Фестиваль «Запорізька книжкова толока 2017»

Фестиваль «Запорізька книжкова толока 2017»

Запоріжжя, 27 – 29 жовтня

Книжкова толока, що зібрала тих, хто цікавиться та любить українську книгу, тих, хто взагалі любить читати, тих, хто прагне до розвитку та спілкування.

На толоку майже з усіх регіонів України  з’їхалися гості: видавництва, ведучі різноманітних секцій та майстер-класів та представники та представниці різних аудиторій.

Однією з  секцій, що працювали під час заходу  став антидискримінаційний майданчик, в якому протягом трьох днів обговорювалися різноманітні теми щодо дискримінації у різних її проявах.

Роботу секції відкрила презентація єдиного в Україні гендерного музею – Музею жіночої та гендерної історії «Gendermuseum – музей для діалогу», що  зібрала велику кількість зацікавлених людей, які взяли активну участь в дискусії, що відбулася після презентації.

Темами для обговорення на антидискримінаційному майданчику стали: практики протидії сексистській рекламі, материнство як робота, недискримінація людей з інвалідністю,  недискримінація  за сексуальністю та за національною ознакою, різноманітні питання щодо насильства, історичні екскурси та фемінстичні практики.