Форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» у Харкові

Проект USAID на Харківщині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждало від конфлікту

Сьогодні, 19 грудня 2016 року у Харкові, на Форумі «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»,  відбулася презентація нового проекту USAID, який сприятиме створенню нових робочих місць для осіб, постраждалих від конфлікту, а також розвитку малого бізнесу.

«Наш проект має на меті допомогти людям, які в результаті буремних подій на сході опинилися у непростій ситуації, – сказала директор Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» Наталя Карбовська. – Ми хочемо допомогти їм повірити в свої сили, стати більш економічно спроможними і змінити на краще життя – своє, родин, громад».

Головна тема Форуму  –  економічна ситуація, в якій опинилися, як представники місцевої громади, так і внутрішньо-переміщені особи, які знайшли прихисток на Харківщині. На сьогодні, в регіоні гостро стоїть питання створення нових робочих місць, започаткування нових підприємницьких ініціатив, які сприяли б вирішенню проблем пов’язаних із зайнятістю населення. Це підтверджують результати дослідження потенціалу для розвитку бізнесу, проведеного партнером проекту «Бізнес Арена».

dsc09682

Проект USAID працюватиме у двох напрямках: сприяння створенню нових робочих місць і розвиток навичок осіб, постраждалих від конфлікту, а також розвиток малого бізнесу. В рамках проекту в області буде створено Центр підтримки бізнесу на базі неурядової організації Харківський обласний гендерний ресурсний центр (Центр ґендерної культури). Центр проводитиме навчання для бажаючих започаткувати власну справу, надаватиме гранти для реалізації найкращих бізнес-планів, здійснюватиме подальший супровід новостворених підприємств та існуючих підприємств, які співпрацюватимуть з Проектом. За підтримки Проекту ці підприємства працевлаштовуватимуть ВПО та інші пріоритетні категорії громадян, такі як демобілізовані військовослужбовці, жінки, люди з інвалідністю та ін. Передбачається, що Центр підтримки бізнесу запрацює ще до кінця року і здійснить перший набір слухачів на свої тренінги вже у січні-лютому 2017 року, а «Бізнес Арена» надаватиме їм консультаційний супровід.

dsc09646

Довідка.
Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» виконується Українським Жіночим Фондом.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку: http://www.usaid.gov/uk/where-we-work/europe-and-eurasia/ukraine або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine