Форум «Жінки за мир»

13 травня, представниці Центру гендерної культури взяли участь у Форумі та підтримали ініціативу «Жінки за мир», що має на меті  об’єднання  спільних зусиль для вирішення проблем сьогодення.

Форум зібрав понад  350  громадських діячок, лідерок, активісток, які  досягли вагомих результатів та готові обмінюватися досвідом та консолідувати зусилля для вирішення різноманітних соціальних, економічних, гуманітарних проблем, і в першу чергу, для досягнення в Україні миру та дійсної демократії.

Сьогодні як ніколи стає актуальним питання участі жінок на рівні прийняття рішень, у миротворчих процесах, у процесах переговорів,  наданні допомоги, захисті та реабілітації постраждалих від конфлікту, ось чому доповідь про роботу, ресурси та можливості  Центру, як майданчика для співпраці, навчання, обміну досвідом та спільних дій  стала актуальною та своєчасною, за що  отримала схвальні відгуки та цікаві пропозиції про подальшу співпрацю.

Представниці Центру гендерної культури запросили учасниць форуму до співпраці у створенні Книги жіночої історії Харкова, сторінки якої сприятимуть укріпленню порозуміння у суспільстві через розкриття історичних фактів, котрі довгий час замовчувались у суспільстві.

Організатор Форуму – Інститут соціального захисту громадян.