Gendеr School – 3

Школа тренерства «Gender School» є  навчальною авторською програмою Центру гендерної культури. Третій набір Gender School зібрав представників та представниць студентської молоді, які тільки починають свій шлях в соціальній сфері. Завдяки співпраці з Харківської гуманітарно-педагогічною академією Gender School стала базою для подальшого волонтерства та соціальної роботи в службі пробації, а також першою сходинкою до Гендерного відкритого університету. 32 годинна програма, що включала теоретичне та практичне опрацьовування різноманітних тем таких, як: права людини, гендерна рівність, гендернообумовлене насильство та запобігання торгівлі людьми. Учасники та учасниці опановували нові дієві форми та методи роботи з аудиторією, вчилися роботі в команді, знайомилися з найкращими практиками впровадження соціального театру.

Окрім зазначених в програмі тем та навичок були створені умови, що сприяли усвідомленню філософії неформальної освіти, ненасильницької комунікації, педагогіки пригнічених. Важливим елементом школи стала самостійна робота майбутніх тренерів та тренерок. Завдяки глибокому розумінню теми, креативному мисленню та командній роботі з’явилася чудова вистава, що мала на меті підтримку Музею жіночої та гендерної історії, яку було представлено під час ХVI Міжнародної виставки «Craft. Business & Hobby».

Надаючи зворотній зв’язок після закінчення програми, учасники та учасниці зазначали, що відтепер будуть дивитися на світ інакше, що вони прагнуть використовувати здобуті знання в повсякденному житті та роботі, відчувають потребу ділитися знаннями з оточуючими.

У найближчих планах Центру гендерної культури – організація зустрічі  випускників та випускниць всіх трьох шкіл, під час якої вони зможуть поділитися досягненнями та надихнутися на майбутні звершення.

Gendеr School