Гендерний квест у Харківському університеті внутрішніх справ

Гендерний квест у Харківському університеті внутрішніх справ

21 грудня у Харківському університеті внутрішніх справ відбувся гендерний квест проєкту «Через рівність та порозуміння до захисту та безпеки». Дана подія проводилася у Харкові за підтримки Катерини Левченко, Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, Міністерства внутрішніх справ України та Харківської обласної адміністрації.

Центр гендерної культури узяв участь у події в якості члену журі, а також провів півторагодинну сесію, присвячену стану гендерної рівності в сучасній Україні та презентував власну діяльність.

15 курсантських команд з різних регіонів України продемонстрували власне бачення шляхів досягнення гендерної рівності. Невеликі п´ятихвилинні виступи різні за формою та змістом надали журі та аудиторії можливість побачити ступінь командного усвідомлення теми, а також проаналізувати напрямки подальшої просвітницької роботи у вищій школі.

Після загальних виступів для команд розпочалася квестова програма. Правильність виконання теоретичних завдань та розв´язок конкретних ситуацій додатково оцінювалися експертним журі.

За  результатами квесту перше місце посіла команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Друге місце поділили Національна академія Національної гвардії України та Харківський національний університет внутрішніх справ. Третє – Військовий інститут танкових військ НТУ «ХПІ» та Національна академія внутрішніх справ.

Всі учасниці та учасники заходу отримали призи та подяки від організаторів та партнерів події. Центр гендерної культури також нагородив декілька команд сертифікатами: Військовий інститут танкових військ НТУ «ХПІ» – за використання гендерночутливої лексики, Національну академію Національної гвардії України – за творчий підхід у подоланні гендерних стереотипів в освіті і Національну академію внутрішніх справ – за використання візуалізації в популяризації гендерної рівності в сімейних стосунках.