ГО «ЦГК» оголошує тендер з відбору надавача/чів послуг з розробки інформаційних продуктів

тендер

Громадська організація «Центр гендерної культури» оголошує тендер з відбору надавача/чів послуг з розробки інформаційних продуктів по темі «Фемінізм і війна в Україні». У якості надавача послуг може виступати агенція або група ФОПів з відповідними КВЕДами.

Діяльність відбудеться на виконання Договору про надання субгранту  380-012660 між Інститутом Pact та ГО «ЦГК», метою якого є фінансова підтримка реалізації проєкту «Створення мережі міжрегіональних хабів організаційної та технічної підтримки для місцевих жіночих правозахисних організацій»  (далі «Проєкт»).

Дана діяльність обумовлена наступним. Класична феміністична зовнішня політика полягає у пропагуванні роззброєння, посиленні жінок і стимулюванні їх займатися “миротворчістю”. Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну західні феміністки підписували звернення з закликом не давати Україні зброю. Відзначились італійські, німецькі й феміністки з іспаномовних країн, до яких приєднались північноамериканські. У зв’язку з цим виникла ініціатива розробити інформаційні продукти для західних феміністок, які б допомагали розібратися у суті війни в Україні та сформулювати засади сучасної феміністичної зовнішньої політики.

Розробка інформаційних продуктів включатиме:

  • фасилітацію сесій з продукування ключових повідомлень;
  • написання текстів і їх переклад на англійську мову;
  • візуальне оформлення ключових повідомлень у вигляді листівок, картинок тощо.

Для участі у тендері зацікавлені учасники повинні надати пакет документів:

  • Тендерну пропозицію;
  • Підтвердження досвіду надання подібних послуг (резюме виконавців, портфоліо тощо);
  • Підтвердження роботи з феміністичною / гендерною тематикою;
  • Копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
  • Копію Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку.
  • Копію Статуту (для юридичних осіб).

Термін подачі заявок – 23 січня 2023, 18:00. Заявки, надані пізніше, розглядатися не будуть.

Тендерні пропозиції та скановані документи повинні бути відправлені в електронному вигляді на адресу genderkharkiv@gmail.com (з темою «Розробка інформаційних продуктів»). Питання можна поставити за телефонами 067 576 26 72, 099 654 11 94.