«Go Women» – клуб для діалогових зустрічей та нетворкінгу

«Go Women» – клуб для діалогових зустрічей та нетворкінгу

«Go Women» – назва клубу при Центрі гендерної культури, що мотивує активних харківˊянок, харків’ян і гостей міста до дії та суспільних змін. Історія клубу розпочалася декілька років тому, коли учасниці тренінгових програм з розвитку лідерства та бізнесу активно зустрічалися й обговорювали актуальні питання і теми.

В оновленому просторі Центру гендерної культури клубні зустрічі проводитимуться у двох форматах.

«Діалоги ПРО…» – зустрічі із неординарними особистостями, які мають досвід лідерства або досягли професійних успіхів у різноманітних сферах суспільного життя.

«Нетворкінг» – заходи для підприємиць, лідерок та активних жінок з метою побудови та розвитку спільних бізнесових проектів та обговорення можливих ініціатив.

Після невеликої перерви клуб поновив свою роботу з березня 2019 року і вже двічі зібрав учасниць та учасників. Так, 14 березня запрошеною гостею «Go Women» стала Вікторія Рацюк – єдина жінка-диригентка ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка, режисерка, постановниця опер, постійна учасниця міжнародних фестивалів, неординарна людина та мисткиня.

28 березня зустрілися випускниці попередніх програм з розвитку бізнесу й продуктивно обговорили хвилюючі питання ведення власної справи, а також спільні ініціативи для партнерського бізнесу. Прийнятною та надихаючою для підприємиць стала пропозиція від організаторок заходу зустрічатися щомісяця.

Надалі Центром гендерної культури планується запрошення до діалогових та нетворкінгових зустрічей активних, відомих у своїх галузях фахівчинь та лідерок, що в цілому створюватиме умови для побудови майбутньої платформи, яка стане продуктивною основою інтеграційних процесів у громаді.

Захід здійснюється за підтримки проекту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок і молоді».