Голос жінок і лідерство

Голос жінок і лідерство

20 травня відбулась презентація 3 програм на підтримку жінок-лідерок та жіночих організацій, що фінансуються Урядом Канади в рамках програми «Голос жінок і лідерство».

У вступній промові Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук запевнив, що Канада віддана ідеям ґендерної рівності і охоче підтримуватиме і надалі Україну у її прагненні до рівності. 
Урядова уповноважена з ґендерної політики пані Kateryna Levchenko наголосила, що Україні важливо залишитися на шляху демократичних перетворень та гарантування прав людини.
Далі були представлені програми.

Директорка Українського жіночого фонду пані Olesya Bondar представила результати самооцінки жіночого руху України, на які буде спиратися Український жіночий фонд під час реалізації проекту «Голос жінок і лідерство – Україна».
Директорка зі стратегічного розвитку УЖФ пані Natalia Karbowska представила програму та її партнерів – Міжнародний фонд “Відродження” та ГО “Ла Страда-Україна”.

Другий проект за підтримки Уряду Канади представила директорка Pact Ukraine пані Альона Герасимова. Проект називається «Жінки України: залучені, спроможні, незламні». Виконавчий директор Isar Ednannia пан Володимир Шейгус розповів про важливість організаційного розвитку для громадських організацій, на чому буде зроблений значний акцент проекту Пакт. 
Останньою, але від того не менш важливою, була представлена програма Національного демократичного інституту «Підтримка жінок-лідерок в Україні». Директорка програми пані Олена Єна розповіла про дослідження, які свідчать, що суспільство готове до жінок в політиці і залишилось переконати самих жінок, що вони достатньо кваліфіковані, щоби працювати в радах всіх рівнів. Також Олена Єна представила партнерок програми ГО «Український жіночий конгрес» та її директорку Irina Raupova та ГО «Інститут креативних інновацій» та її представницю Інну Палько.

Присутні на заході підтвердили, що програми спрямовані на підтримку жінок дуже актуальні і побажали учасницям успішної реалізації.

Модерувала представлення ґендерна експертка Larysa Kobelyanska.

Разом з Embassy of Canada in Ukraine